Tworzenie stron internetowych

W procesie stworzenia witryny internetowej kierujemy się nie tylko technicznymi umiejętnościami. Łączymy technikę z estetyką, funkcjonalność z intuicją, wiedzę naszych specjalistów z wizją i oczekiwaniami Klienta. Możemy zbudować stronę, sklep internetowy czy aplikację mobilną. Ogromnym plusem jest to, że na co dzień zajmujemy się pozycjonowaniem stron internetowych, dzięki czemu wiemy, jak powinna być wykonana witryna www, żeby była przyjazna zarówno dla robotów Google, jak i użytkowników.

Strona internetowa dla firm z każdej branży

Niezależnie od tego, czy prowadzisz jednoosobową działalność czy przedsiębiorstwo zatrudniające setki pracowników – pomożemy Ci wypromować Twój biznes. Strona internetowa to podstawa w reklamowaniu własnego przedsiębiorstwa. To prawdopodobnie pierwsze miejsce (oprócz sklepu czy siedziby firmy), które odwiedzi potencjalny klient. Sprawimy, by ten pierwszy kontakt przyniósł oczekiwane przez wszystkich efekty – czyli nawiązanie długotrwałej współpracy.

Tworzenie stron www – co oferujemy?

W ramach proponowanych przez nas rozwiązań tworzymy witryny www, które można określić jako:

  • czytelne,
  • intuicyjne,
  • estetyczne,
  • funkcjonalne,
  • responsywne,
  • nowoczesne,
  • wpływające na efektywność działań SEO.

Na początku współpracy dowiadujemy się, jakie działania i efekty interesują naszych Klientów. Podchodząc indywidualnie do każdego pytania, przygotowujemy bezpłatną wycenę usług IT. Na każdym etapie oferujemy profesjonalne doradztwo oraz wsparcie. Wieloletnie doświadczenie w branży pomaga nam w tworzeniu optymalnych rozwiązań dla każdego. Projektowanie stron internetowych to usługa włączona do oferty wraz z rozwojem naszego przedsiębiorstwa oraz w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów.

Tworzenie stron www – co oferujemy?


do każdej wyceny podchodzimy osobno

Ile kosztuje stworzenie witryny internetowej?

Ze względu na indywidualne oczekiwania klientów do każdej wyceny podchodzimy osobno, a każda wycena wykonywana jest na podstawie konkretnej specyfikacji. Na początku to Ty przesyłasz nam zapytanie – nie pozostawiamy go bez odpowiedzi, dlatego drugi krok należy do nas: kontaktuje się z Tobą nasz specjalista (może to być kontakt telefoniczny lub bezpośrednie spotkanie), dzięki czemu można w pełni omówić projekt. Po ustaleniu szczegółów wiemy, jacy specjaliści będą pracować przy Twoim projekcie oraz jakimi narzędziami będą się posługiwać. Określamy szacunkową liczbę godzin, potrzebną do realizacji zlecenia oraz na tej podstawie wyliczamy koszt wykonania strony internetowej.

Niezależnie od branży, dla której tworzymy stronę internetową oraz kosztów realizacji zlecenia – do każdego projektu podchodzimy z należytą starannością, wysokim poziomem profesjonalizmu i z uśmiechem na twarzy! Zainteresowanych współpracą zapraszamy do przesłania zapytania. Zrobimy wszystko, by stworzyć serwis, który będzie przynosił zyski Twojemu przedsiębiorstwu.

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych.